Pazartesi, Kasım 29, 2021
   
Text Size
Giriş Yap

Personel taşımacılığı yapan pek çok kuruluşun öğrenci taşımacılığınıda aynı mantık çerçevesinde yapması sektörel açıdan en büyük sıkıntılardan biridir. Bu bağlamda Acartur olarak bizler çocuklarımıza daima özel hizmetler verme gerekliliğini asla unutmayız.

Öğrencilerinizin , okul dönüşü yorgunluğunu , son teknoloji ile donatılmış araçlarımız da atıcağından şüpheniz olmasın.

Verimli ve etkin öğrenmenin sağlanabilmesi için sabah saatlerinde yoğun trafikte zaman kaybı ve strese maruz kalmadan okuluna ulaşabilmiş öğrencilerin öğrenmeye daha açık olduğu gerçeğini bir an aklımızdan çıkarmadan, ve yine aynı şekilde dinlenme sürecine servis aracında başlamayan bir öğrencinin evine ulaştığında ihtiyaç duyacağı renovasyon süresinin daha uzun olacağı gerçeğini unutmadan onlara konforlu ve huzurlu seyahatlar yaşatmaktan ödün vermeden, geleceğinizi araçlarımızda kısa süreliğinede olsa şımartmaktan asla vazgeçmeyiz.

Çünkü bizim için çocuklarınız çocuklarımız, geleceğiniz geleceğimizdir...

Öğrenci servislerimizde her koltukta bulunması zorunlu olan emniyet kemerlerimizle araç içi güvenliği arttırır, denetim birimimizin sürekli uyguladığı araç, saha ve sürüş anı denetimleriyle dış güvenliğede özen göstermekten asla vazgeçmeyiz.

Tüm öğrenci servislerimizde kullandığımız gps teknolojisiyle araçlarımızın o an nerede olduğunu takip edebilir, velilerimizin konuyla ilgili soru ve ihtiyaçlarına anında cevap verebiliriz. Gps sisteminin güvenlik ve sürüş esnasında takip sağlama kolaylığı ile araçlarımızı hareket halinde oldukları her an güzergâh ve hız denetimlerine tabi tutar, iç yönetmeliklerimize aykırı hareket eden sürücü arkadaşlarımıza yaptırım uygulamaktan çekinmeyiz.

 

Öğrenci servislerimizde araç sürücülerimizin çocuklarımızın gözünde birer rol model olma olasılığını göz önüne alarak daima temiz, bakımlı ve nazik olmalarına dikkat eder, sürüş esnasında telefonla konuşmalarına ya da araç içinde sigara kullanmalarına asla izin vermeyiz.

Kayıt