Pazar, Ekim 17, 2021
   
Text Size
Giriş Yap

Ulaşımda yaşanan zorluklar günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da zordur. Bu yüzden ACAR TUR olarak bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve dışı gezi turu, özel günler ve her türlü etkinlikler, toplantı, seminer ,fuar. faaliyetlerinizde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

 

Okulunuzun şehir içi ve dışı piknik, spor müsabakaları, kültürel gezileri için Otobüs, midibüs veya minibüsler ile konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. ACAR TUR olarak ,deneyimli şoförlü araçlarımız ile değerli öğrenci ve eğitimcilerimizi memnun etmek amacı ile elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

 

ACAR TUR; kongre ve fuar organizasyonları için modern araçlar ile sizinle hareket ederek istenilen araçların cinsine göre misafirlerinizin en güzel şekilde sorunsuz olarak ulaşımlarının sağlanması için çalışır. Konuklarınızın terminal-gar ve havaalanı geliş ve gidişlerinde, otel ve kongre merkezlerine ulaşımlarının sağlanmasında, tüm gezi ve transfer hizmetleri, kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar gibi organizasyonlarda ulaşımın sağlanmasındaki hizmetler tarafımızca yapılan hizmetlerdir.

Kayıt