Pazar, Ekim 17, 2021
   
Text Size
Giriş Yap

Personel Taşımacılığı konusunda , eğitimli ve bilinçli kadrosuyla sizlere hizmet veren Acar Tur, her geçen gün araç filosunu genişletmekte ve sizlerin konforuna verdiği önemi sizlere hissettirmektedir. 15 yılı aşan tecrübesiyle Acartur, ilk gün ki heyecanını asla yitirmeden her gün bir adım daha ileri gitmekten asla vazgeçmeyen yapısıyla sektöründe referans bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Acartur personel taşımacılığı hizmetlerinde daima zamana önem vererek servis aracı beklenirken zamanın verimsizce akıp gitmesinin önüne geçmek, personellerin yanlış güzergâhlar ile yoğun trafiğe takılarak önemli bir görüşmeyi ya da toplantıyı kaçırmasını engellemek için güzergahlarını doğru tespit etmeye önem verir.

Bu doğrultuda araçların her duraktan kalkış ve varış saatleri hesaplanarak belirli periyotlarla denetim birimi tarafından zaman ölçümleri yapılarak işlevselliği kontrol altında tutulur.

 

Personel taşımacılığı hizmetinden faydalanan personellerin kuruluşlarında daha verimli çalışabilmeleri için her zaman konforlu seyahat etmelerine önem veren Acartur, bu doğrultuda çözüm ortağı olduğu kurumların da personellerinden daha etkin faydalanmalarına yardımcı olur.

Kayıt